VORM verkijgt subsidie in het kader van "Excellente gebieden" voor het Terras aan de Maas!
Shadow left
print print print website print mail a friend

Spijkenisse - Het Land

Het Land van …

Op chique in Spijkenisse
In de eerste twee projecten van De Elementen te Spijkenisse ligt de nadruk op appartementen. Het gebied dat De Elementen beslaat, telt echter niet alleen hoogbouw. Ook voor groen en grondgebonden woningen is aan de Oude Maas veel ruimte gereserveerd. De voorbereidingen voor de realisatie van circa 400 woningen in diverse prijsklassen zijn achter de schermen al gestart. Deze nieuwe fase heet Het Land. In een aantal opvolgende fasen zal een ouderwets chique wijk in jaren 30 stijl gerealiseerd worden. Het Land van duizend mogelijkheden.

Eerst slopen dan bouwen
De ontwikkeling van Het Land betekent dat de  voormalige Barisloodsen inmiddels het veld geruimd hebben. In de lente van 2009 wordt het gebied leeg opgeleverd. Vanaf dat moment komt de ontwikkeling van Het Land in een hoog tempo. Het gebied krijgt, net als De Elementen in zijn geheel, een aantrekkelijke uitstraling. Direct achter het Elementenpark is op de tekentafels van de stedenbouwkundigen ruimte gereserveerd voor een ambitieus plan. Zeven fasen gaat Het Land tellen. Hoogbouw komt er niet aan te pas, aantrekkelijke woningen des te meer. Vooral woningen die nu maar mondjesmaat in Spijkenisse te vinden zijn, bevolken straks Het Land: twee-onder-een-kapwoningen, vrijstaande woningen en eengezinswoningen in diverse breedtematen zijn op deze plek te vinden. En dat alles in een aansprekende architectuur. Hier wil iedereen wonen. Het Land van de toekomst.

Start verkoop mei 2009
De start van de verkoop van woningen in deze uitzonderlijke wijk is gepland voor mei 2009. Eind 2009 gaat naar verwachting de bouw van start. Uiteindelijk komen er  in Het Land circa 400 woningen. Dat zijn er in de eerste fase zo’n veertig. Nog even geduld dus. Het Land in zicht.

Woningprogramma Het Land
• vrijstaande woningen, vanaf circa € 480.000,- v.o.n.
• twee-onder-een kapwoningen met garage, vanaf circa € 380.000,- v.o.n.
• geschakelde twee onder een kap woningen met inpandige garage circa € 350.000,- v.o.n.
• rijwoningen in vari๋rende grootte vanaf circa € 220.000,- v.o.n.

Belangstelling? Inschrijven kan reeds via www.woneninhetland.nl  waarna u, zodra beschikbaar, informatie toegezonden zult krijgen via de makelaar danwel contact met u wordt opgenomen. Het Land van iedereen.



Fotogallery

Vorm-type G
Klik op foto voor vergroting
Vorm-type G
Vorm-type H
Klik op foto voor vergroting
Vorm-type H
Vorm-type I
Klik op foto voor vergroting
Vorm-type I

Vorm-type F
Klik op foto voor vergroting
Vorm-type F
Vorm-type E
Klik op foto voor vergroting
Vorm-type E
Vorm-type D
Klik op foto voor vergroting
Vorm-type D

Vorm-type C
Klik op foto voor vergroting
Vorm-type C
Vorm-type B
Klik op foto voor vergroting
Vorm-type B
Vorm-type A
Klik op foto voor vergroting
Vorm-type A

31-07-10 | 16.23.26
28 bezoekers online
VORM Mobiele website

Handig

 
Zoeken in deze site


 
Routeplanner




Realisten
Shadow right
Shadow left bottom Shadow bottom corner Shadow right bottom